KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396351

nr 1539 6351

Sven Andrén, Signerad, Styrsö, Koster. Olja på duk, 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 49x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:34:33

8/5 18:44:30 1      Vinnande bud